Kursy obejmują pełnię kompetencji Scrum Master.

Od podstaw (certyfikaty), przez narzędzia, kompetencje trenera kończąc na marce osobistej.

Scrum Week

Wieczorowy, zdalny, warsztat zorientowany na kompetencje Scrum Master. Zakres tworzony przez uczestników, prowadzony narzędziami Jira, Confluence, Tablice.
Pełny dostęp do narzędzi po warsztacie oraz udział w grupie wewnętrznej, gdzie są dostępne np dyżury Mateusza, albo specjalne wydarzenia tylko dla uczestników.

Edycja Listopad - 500 zł

Akademia Scrum

Pełna ścieżka rozwoju w kierunku Scrum Master, skoncentrowana na wyniku. Dlatego jest wy wymagający proces, a grupa  dąży do wyniku, samodzielnie i grupowo.

Kurs jest „rzeźnią Scrum” wspiera w wielu aspektach i potrzeba motywacji i świadomości do tego, aby poradzić sobie z oczekiwaniami rynku.

Z uwagi na nastawienie na sukces, nie jest to kurs online, ale 6 weekendów, 6 miesięcy wymagającej pracy, kiedy ja wspieram w każdym kroku.

Certyfikaty

Kurs na certyfikat, w cyklu miesięcznym. Dwa razy w tygodniu konsultacje + materiały online. Możliwość dołożenia opcji „gwarancja zdania” – wtedy prowadzę Cię bardziej indywidualnie i jak nie zdasz za pierwszym razem, pracujemy dalej.

Kurs prowadzony online, zakup ustalam indywidualnie. Nie można „ot tak” z ulicy przyjść na poziom drugi, a i poziom 1 też ma swoje wymogi. Dla wielu osób certyfikat wiele znaczy, dlatego tutaj kupujesz proces nauki, a nie proces ZZZ.

Poziom 1 - 750,
Poziom 2 - 950

Netto + VAT