fbpx

Ponad 100 narzędzi dla Budowniczego Zespołu – Scrum Mastera

Budowanie zespołu
Młotek Scrum Mastera

Scrum do poprawnego działania potrzebuje wydajnego i spójnego zespołu. Scrum Master poprzez swoje działania – buduje zespół. Ta książka zawiera największy zestaw narzędzi jaki możesz zastosować w swoim zespole.

Dzięki podejściu szwedzkiego stołu – możesz korzystać z rozwiązań w każdym środowisku. Nawet drobna różnica w przeprowadzeniu spotkania dziennego, albo podczas planowania  – może budować zespół.

Budowniczy Zespołu – tak nazywam osobę, która buduje wartości zespołowe, nie musisz być Team Leaderem, Scrum Masterem, Kierownikiem aby aktywnie wpływać na otoczenie i tworzyć dobre warunki do pracy.

MateuszZeromski-4

Trener, praktyk, praktyk biznesu, od roku 2000 w branży IT, brał udział w ponad 10 startupach – od webmastera do prezesa firmy oraz inwestora. Wierzy w to, że każdy zespół mógłby pracować lepiej. Zasady Scrum i wartości Agile są dla niego jasną i pewną drogą do zbudowania skutecznego i efektywnego zespołu.

Twórca społeczności ScrumWarsaw, autor platformy e-learningowej Scrum Agile5.pl, prowadzi liczne warsztaty z tematów agile, scrum, budowania zespołu. Autor książki “Budowanie zespołu. Młotek Scrum Mastera”.

Mateusz Żeromski

#AgileToTheBone