Dziękuję 🙂

Mam nadzieję, że ten artykuł Ci się spodobał. Jeżeli był on dla Ciebie wartościowy, poproszę o feedback na dowolnym kanale Social Media.

Aktualnie trwa przebudowa mojego bloga, i sukcesywnie będę publikował długie opracowania, wyłączając krótsze formy, jakie tworzyłem wcześniej.

Także – Niech #Scrum będzie z Tobą i zapraszam do feedForward 🙂

 

Zapraszam na Daily

A wiesz, że możesz ze mną mieć Daily? 15 minut niezobowiązującej rozmowy o Scrum. Bardzo lubię tę aktywność, bo poznaję nowe punkty widzenia, przyjmuje je jako alternatywę i możliwości. Dzięki temu jestem skuteczniejszym Scrum Masterem i Agile Coachem.

Zapraszam na Daily!

 

Pozstałe publikacje

Tak, aktualnie tylko dwie publikacje. Dlaczego? Stworzenie takiej treści zajmuje czas, a tworzę to  w konwencji ponadczasowej. Zapraszam!

Po to nie jest PM. Kompetencje i różnice.

Przez kilkanaście lat pracowałem bez PO. Dlaczego? Bo to był turkus, wspólnie pracowaliśmy w małym zespole. Natomiast, kiedy proces IT się skomplikował (ot tak samo z siebie), pojawiła się potrzeba również specjalizacji biznesowej. O tym tu przeczytasz.

Jak nabyć techniczne kompetencje Scrum Master - Rekrutacja CV

Z tego artykułu dowiesz się, jakie konkretne techniczne kompetencje są potrzebne w codziennej pracy Scrum Master. Dodatkowo pokażę jak wykonać pierwsze kroki oraz co jest wymagane na rekrutacji. Poznasz proces, który zajmuje ok 30 godzin nauki.

Autor - Mateusz Żeromski

Multiinstrumentalista IT, od Webmastera do Scrum Mastera. Przeszedłem przez całe IT, i idę dalej, w świat Agile. Pomagam organizacjom, zespołom a przede wszystkim, nam wszystkim.

Im więcej, optymalnych miejsc pracy, tym lepiej będzie nam wszystkim. Kontestujemy, twórzmy nowe ścieżki, sprzeczajmy się i wynajdujmy nowe drogi do lepszego jutra.

Miłego dnia! /Mateusz